x

O FontAne

O nás

Fontána cafe & bar otvoril svoje brány v roku 2015. Naša kaviareň & bar sa nachádza v srdci Košíc, s krásnym výhľadom na spievajúcu fontánu. 

Koncept Fontány je jednoduchý; priateľskí ľudia, kvalitné produkty a jedinečná atmosféra. Príďte si aj vy vychutnať výbornú kávu, klasické cocktaily alebo čerstvé zákusky v jedinečnom interiéry alebo na terase.

Radi vás čoskoro uvidíme!

FONTANA CAFE & BAR

Recenzie

5/5

Jedna z mojich najobľúbenejších kaviarní v Košiciach, kam sa stále rada vraciam. Či už kvôli chutnej káve, vynikajúcim čajom v zimných mesiacoch, chutným dezertom, vínku … oku lahodiaci interiér len podtrhuje atmosféru, človek sa tu cíti naozaj luxusne, najlepšie miesta sú v obrovských vysokých kreslách s vankúšmi priamo pri krbe.

– Denisa N.

5/5

Príjemné posedenie v centre Košíc, rýchla a slušná obsluha, ktorá vie pozdraviť a nemá problém vyhovieť prianiu zákazníka, bol som milo prekvapený, že aj mladá čašníčka sa správa ako profík.

– Jozef K.

5/5

Veľmi príjemné prostredie. Skvelý nápojový lístok plný dobrých vecí. Cítim sa tu vždy veľmi dobre.

– Baška O.

5/5

Príjemná obsluha, dobré zákusky, pekné priestory. Obsluha takisto pomerne rýchla.. Jedna z najlepších kaviarní v Košiciach.. Odporúčam.

– Filip P.

5/5

Krásne miesto, s veľmi milou a príjemnou obsluhov. Určite odporúčam na príjemné nedeľné posedie.

– Magdaléna J.

Fontana Cafe & Bar
Hlavná 46, Košice
+421 948 121 128
rezervacie@fontanacafe.sk